(044)240-21-01 phone logo

blog

Наш блог регистрация

Блог последние комментарии

Валентина Солдатенко

Валентина Солдатенко

Эл. почта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Вторник, 18 Ноября 2014 13:54

Хеллоуїн

hellouyin-14

Валентина Солдатенко
Прилуцька гімназія №1
ім. Георгія Вороного

Хеллоуїн - одне з найдавніших свят у світі. У ньому переплелися кельтська традиція вшановування злих духів і християнська - поклоніння всім святим.

Історія свята Хеллоуїн нараховує тисячоліття, починаючи від кельтського фестивалю Самхейн, римського Дня Помони і християнського Дня всіх святих.

Сторіччя тому землі сучасної Великобританії і північної Франції населяли кельтські племена. Вони були язичниками і як верховного бога почитали бога Сонця. Кельти ділили рік на дві частини - зимову і літню. Протягом усієї зими бог Сонця знаходився в полоні у Самхейна, володаря мертвих і князя пітьми.

Пятница, 24 Октября 2014 09:24

Відгук на НМК Choices видавництва Pearson

vIdguk-na-nmk-choices-vidavnitstva-pearson-1Валентина Солдатенко
Прилуцька гімназія №1 ім. Георгія Вороного

 

Щоб бути майстром своєї справи, звісно, потрібен талант і велика праця. А ще інструмент – пензлик, скальпель, мікроскоп. Для вчителя ж і його учня потрібен хороший підручник, який є необхідним інструментом і важливою складовою успіху у вивченні предмету. Навчальний курс британського видавництва Pearson Choices являється якраз головною складовою успіху мого і моїх учнів. Тому хочу поділитися своїми враженнями від роботи з цим підручником і, можливо, допомогти тим , хто ще перебуває в пошуку чогось сучасного, неординарного, досконалого, здатного зацікавити навіть найлінивішого учня.

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети