(044)240-21-01 phone logo

blog

Ошибка
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 1014
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 820
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 710
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 755
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 524
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 623
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 631
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 269
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 655
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 234
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 356
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 485

Наш блог регистрация

Блог последние комментарии

Средняя школа
Средняя школа
Оцените материал
(1 Голосовать)

english-plus-druge-vidannya

Цього року видавництво Oxford University Press пропонує друге видання English Plus з робочими зошитами для України. Це інтелектуально-насичений навчально-методичний комплекс з великою кількістю додаткового матеріалу для різнорівневих учнів.

Knowledge Day

Автор
Оцените материал
(1 Голосовать)

knowledge-day-1

Ноздрачова Олена,
Багатопрофільний ліцей,
м.Чернівці

Knowledge Day

Як святкується День знань і які традиції існують в Україні з нагоди цього свята? Святкове вбрання, урочиста лінійка, привітання і перший дзвоник для першокласників, урок миру, море квітів і подарунків - все це складає урочисту і хвилюючу атмосферу і залишається в пам’яті на все життя. В цих матеріалах ви знайдете багато інформації і ідей, які допоможуть вам підготуватися до цього важливого свята. Розгорнутий план-конспект описує завдання уроку, спрямовані на розвиток умінь та навичок з усіх видів мовленнєвої діяльності.

Father’s Day

Автор
Оцените материал
(1 Голосовать)

Fathers-day-1

Ноздрачова Олена,
Багатопрофільний ліцей,
м.Чернівці

Father’s Day

Де і коли з’явилася традиція святкування Дня батька? Хто її започаткував? Як підготуватись до цього свята? Ви знайдете відповіді на ці питання в методичній розробці, яку нам люб’язно надіслала Олена Ноздрачова, вчитель-методист з міста Чернівці. Вона зробила добірку чудових текстів, з яких ви дізнаєтесь про історію виникнення цього свята в Сполучених Штатах. Авторка також наводить цікаві статистичні дані з Бюро перепису населення про батьків, які виховують дітей самостійно без матерів. А ще ви дізнаєтесь про батьків і їх синів, яки стали американськими президентами. Ви знайдете інформацію про те, як американські діти готуються до цього дня, як вшановують своїх батьків, які подарунки дорослі отримують від дітей. Вчитель пропонує ідеї підготовки до цього свята, наприклад, виготовлення листівок і незвичайних подарунків своїми руками. В цій розробці ви також знайдете список питань для дискусії про батьківство і теми до написання творів.

Оцените материал
(2 голосов)

vIdguk-pro-pozaklasniy-zahId-shevchenko-and-english-literature-1

Костишин Наталія Василівна, вчитель англійської мови
Дзвиняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів
с. Дзвиняч, Богородчанського району, Івано-Франківської області

У Дзвиняцькій ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшов позакласний захід “T. G. Shevchenko and English Literature” - «Т. Г. Шевченко і англійська література » присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. Метою позакласного заходу було показати світову велич Кобзаря, розкрити неосяжність його таланту, визначити роль в літературній спадщині, культурі українського народу, виховувати почуття національної гідності, гордості за великого патріота України, прививати любов до слова українського Пророка.

Оцените материал
(2 голосов)

vidguk-na-nmk-oxford-heroes-oxford-university-press-1

Мазур Ірина Миронівна,
учитель англійської мови Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1,
спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

У своїй практиці уже протягом десяти років я використовую для навчання учнів англійської мови підручники Британських видавництв. Серед багатьох запропонованих варіантів одним з найкращих вважаю Oxford Heroes.

Оцените материал
(5 голосов)

yak-zatsIkaviti-uchnIv-pratsyuvati-na-urotsI-1

Костишин Наталія Василівна, вчитель англійської мови
Дзвиняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів
с. Дзвиняч, Богородчанського району, Івано-Франківської області

Кожен із нас, вчителів, не раз намагався дати відповідь на питання: «Як зацікавити учнів працювати на уроці?». Звичайно, можна це стимулювати лише оцінками, а можна нетрадиційним підходом до організації уроку. І разом з тим залишатися у рамках класно-урочної системи.

Оцените материал
(2 голосов)

mIzhnarodnI-proekti-yak-odin-Iz-zasobIv-rozvitku-tvorchih-zdIbnostey-1

Ткаченко Наталія Григорівна, вчитель англійської мови
гімназія імені Тараса Шевченка, м. Кіровоград

(з досвіду роботи вчителів англійської мови гімназії імені Тараса Шевченка м. Кіровограда)

Одним із напрямків роботи вчителів англійської мови нашого закладу є активне залучення учнів до міжнародних проектів, що сприяє розвитку їх творчих здібностей, розвитку глобального мислення, усвідомленню загально людських цінностей та підвищенню їх мотивації до вивчення англійської мови.

Оцените материал
(4 голосов)

hellouyin-14

Валентина Солдатенко
Прилуцька гімназія №1
ім. Георгія Вороного

Хеллоуїн - одне з найдавніших свят у світі. У ньому переплелися кельтська традиція вшановування злих духів і християнська - поклоніння всім святим.

Історія свята Хеллоуїн нараховує тисячоліття, починаючи від кельтського фестивалю Самхейн, римського Дня Помони і християнського Дня всіх святих.

Сторіччя тому землі сучасної Великобританії і північної Франції населяли кельтські племена. Вони були язичниками і як верховного бога почитали бога Сонця. Кельти ділили рік на дві частини - зимову і літню. Протягом усієї зими бог Сонця знаходився в полоні у Самхейна, володаря мертвих і князя пітьми.

Оцените материал
(10 голосов)

vIdguk-na-nmk-solutions-intermediate-2-edition-oxford-university-press

Гук Христина Юріївна
ЗОШ №3, м. Львів

Я хочу поділитися своїми враженнями від роботи з підручником Solutions Intermediate 2nd edition видавництва Oxford University Press у 9 класі середньої загальноосвітньої школи.

Оцените материал
(3 голосов)

poezIya-kItsa

О. Буняк, О. Горбатенко
Носівка, Чернігівська область, районна гімназія

Інтегрований урок на тему «Відображення погоди і природи в поезії Джона Кітса» був проведений в 5 класі спільно з вчителем зарубіжної літератури Горбатенко О.С. Інтеграція – це процес взаємопроникнення різних галузей навчання, який супроводжується узагальненням та комплексністю знань.

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети