(044)240-21-01 phone logo

Блог

Блог (95)

Cемінар-практикум для учнів гімназії  179 м Києва

З метою розширення знань з англійської мови та поглиблення інтересу до предмету в гімназії №179 м. Києва проведено «Тиждень іноземної мови». Вчителі кафедри організували ряд цікавих заходів, серед яких і практикум-семінар для учнів, проведений компанією «Орфей Україна».

kiev scholl 82 11

Минулого тижня було проведено семінар для вчителів англійської мови в спеціалізованій школі № 82 м. Києва на тему: «Подолання мовного бар’єру на уроках англійської мови в старшій школі». Оскільки  головна мета вивчення  іноземної мови полягає у формуванні в учнів комунікативної компетенції, і  пріоритетним є саме комунікативний підхід до навчання, то це питання надзвичайно актуальне і потребує особливої уваги.

kiev scholl 59 10

13 лютого на базі гімназії №59 ім.О.М.Бойченка відбувся семінар для вчителів іноземної мови на тему  «Подолання мовного бар’єру на уроках англійської мови в старших класах».

Scholl-35.jpgНа цьому тижні в школі №35 м. Києва проводиться  тиждень англійської мови. Компанія «Орфей Україна» також приєдналася до такого цікавого заходу. 10 лютого для учнів школи відбувся семінар-практикум по темі «Reading for Pleasure».

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети