(044)240-21-01 phone logo

Блог

Блог (95)

Fathers Day

Де і коли з’явилася традиція святкування Дня батька? Хто її започаткував? Як підготуватись до цього свята? Ви знайдете відповіді на ці питання в методичній розробці, яку нам люб’язно надіслала Олена Ноздрачова, вчитель-методист з міста Чернівці. Вона зробила добірку чудових текстів, з яких ви дізнаєтесь про історію виникнення цього свята в Сполучених Штатах. Авторка також наводить цікаві статистичні дані з Бюро перепису населення про батьків, які виховують дітей самостійно без матерів. А ще ви дізнаєтесь про батьків і їх синів, яки стали американськими президентами. Ви знайдете інформацію про те, як американські діти готуються до цього дня, як вшановують своїх батьків, які подарунки дорослі отримують від дітей. Вчитель пропонує ідеї підготовки до цього свята, наприклад, виготовлення листівок і незвичайних подарунків своїми руками. В цій розробці ви також знайдете список питань для дискусії про батьківство і теми до написання творів.

Drama-Techniques-for-Teaching-English

Які переваги у використанні технології драми у навчанні англійській мові? Які існують перешкоди і які поради можна надати вчителю, який починає використовувати цей вид навчання у викладанні? Як вирішити організаційні проблеми, знайти час в напруженому розкладі для цього виду діяльності і, навіть, подолати скептицизм з боку колег? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в статті Олени Ноздрачової “Drama Techniques for Teaching English”.

A Simulation for Business English Students

Шановні вчителі!

a-simulation-for-business-english-students

Продовжуємо серію методичних публікацій в нашому блозі з весняної колекції Олени Ноздрачової з міста Чернівці. Цього разу вчитель ділиться своїм досвідом викладання бізнес - курсу англійської мови на основі підручника «Meeting Objectives» видавництва «Oxford University Press» з використанням автентичних текстів і відео матеріалів.

Дорогие учителя!

vesennyaya-kollektsiya-urokov-ot-nozdrachevoy 1

Елена Ноздрачева, учитель-методист из г. Черновцы и наш активный блогер, прислала весеннюю коллекцию разработок своих уроков. Мы планируем размещать эти материалы в методкабинете в разделе «Копилка знаний». Знакомьтесь с первым уроком Елены Геннадьевны уже на этой предпраздничной неделе. Вы можете оценить и прокомментировать эти материалы в нашем блоге. Смотрите раздел «Старшая школа», «Writing Skills Practice».

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети