(044)240-21-01 phone logo

Блог

Блог (95)

rozprodazh--do-zimovih-svyat-2

Акція* від компанії «Орфей Україна»

 

Шукаєте подарунки до новорічних свят?rozprodazh--do-zimovih-svyat-3

До вашої уваги подарунки для коханих, рідних, друзів, колег… Пропонуємо цікаві та захоплюючі книги англійською мовою серії «Penguin Readers» від видавництва «Pearson» з дисками Audio CD або MP3 Pack. Ці адаптовані рідери можна підібрати за рівнем: від початкового до просунутого. Ви зможете не тільки підвищити свій рівень англійської мови, але й долучитися до шедеврів світової культури.

pIdsumki-konkursu-selfI-2015-english-in-my-life

Шановні вчителі, батьки та учні!

Ось і настав час дізнатися імена переможців конкурсу селфі «English in my life» серед учнів 6-11 класів міста Києва та регіонів України. Цей конкурс ми проводили вперше, тому він був новий як для нас, так і для учасників. Всі учні проявили неабияку винахідливість та нестандартність, написали захоплюючі коментарі до селфі, поділились любов’ю та враженнями від вивчення англійської мови та культури Великобританії. На ваші конкурсні роботи було приємно дивитись. Висловлюємо особливу подяку вчителям, які допомогли організувати творчий процес на високому рівні.

Отож, конкурсне журі визначило переможців та призерів.

 

konkurs-selfI--podovzheno

Шановні вчителі, батьки та учні!

За вашими численними проханнями компанія «Орфей Україна» подовжує конкурс селфі «English in my Life» до 30 листопада 2015 року. Чекаємо на ваші конкурсні роботи.

Для участі у конкурсі заповніть і надішліть, будь ласка, реєстраційну заявку. Надсилайте селфі з коментарем та реєстраційну заявку на наш e-mail: orfey@orfey-ukraine.com менеджеру Емілії Карнах.

Ваші конкурсні роботи можна подивитись, починаючи з 9 листопада в розділі «Галерея». Результати конкурсу будуть оголошені 11 грудня 2015 року.

Умови конкурсу читайте тут.

З повагою,
команда компанії «Орфей Україна»

dorogI-vchitelI-vItaemo-vas-z-profesIynim-svyatom

Дорогі вчителі!

Хочеться побажати оптимізму, довгих років, міцного здоров’я, мов граніт, злагоди та миру, творчої наснаги, гармонії, нехай кожного дня приходить радість та сяє сонце, супроводжує Вас гарний настрій та бадьорість.

Спасибі Вам за невичерпну працьовитість і безмежне терпіння, за світлу віру в можливості кожного учня, за велику мудрість і готовність допомогти. Спасибі за теплоту Вашого доброго серця, за вселенське розуміння, спасибі за великий труд педагога!

З повагою та любов’ю, команда компанії «Орфей Україна».

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети