Блог

Блог (94)

26

З 16 по 30 вересня 2013 року компанія «Орфей Україна» проводила конкурс на кращу листівку до Дня Вчителя. Учні з різних навчальних закладів міста Києва привітали зі святом своїх улюблених учителів. Власноруч виготовлені листівки не залишили байдужими жодного з членів журі.

5 сайтов изучения английского языкаEnglish online: 5 сайтов для изучения английского языка онлайн.

23-09 Учеба по скайпЧерез те, що вивчення англійської по Skype до цього часу залишається новинкою в галузі викладання іноземних мов і не всі випробували такий спосіб навчання, на форумах в інтернеті та в стінах мовних шкіл нерідко ведуться суперечки, наскільки ефективні такі заняття, які у них переваги і недоліки. Але те, що без англійської по Skype загальна картина сучасних мовних методик буде неповною, стало залізним фактом. Якби це було незручно для учнів, навряд чи б такий спосіб накопичення і вдосконалення знань отримав би таке широке поширення.

1Запрошуємо учнів 1-5 класів міста Києва взяти участь у конкурсі 
“Happy Teacher’s Day” на кращу листівку до Дня Вчителя.

Підготуйте листівку своїми руками (малюнок, аплікація, колаж та ін.), надішліть її нам на конкурс і отримайте можливість поздоровити свого вчителя на нашому сайті: www.orfey.com.ua

 

 

 

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети