Блог

Блог (94)

kiev scholl 82 11

Минулого тижня було проведено семінар для вчителів англійської мови в спеціалізованій школі № 82 м. Києва на тему: «Подолання мовного бар’єру на уроках англійської мови в старшій школі». Оскільки  головна мета вивчення  іноземної мови полягає у формуванні в учнів комунікативної компетенції, і  пріоритетним є саме комунікативний підхід до навчання, то це питання надзвичайно актуальне і потребує особливої уваги.

kiev scholl 59 10

13 лютого на базі гімназії №59 ім.О.М.Бойченка відбувся семінар для вчителів іноземної мови на тему  «Подолання мовного бар’єру на уроках англійської мови в старших класах».

Scholl-35.jpgНа цьому тижні в школі №35 м. Києва проводиться  тиждень англійської мови. Компанія «Орфей Україна» також приєдналася до такого цікавого заходу. 10 лютого для учнів школи відбувся семінар-практикум по темі «Reading for Pleasure».

Scholl-254У рамках проекту «Reading for Pleasure» компанія Орфей Україна продовжує проведення методичних семінарів для вчителів загальноосвітніх закладів. 9 січня 2014 року пройшов семінар у спеціалізованій школі №254 м. Києва.

 

 

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети