Блог

Блог (94)

lyudina-z-kInoaparatom

Українську документальну стрічку Дзиґи Вертова "Людина з кіноапаратом" визнали найкращою серед більш ніж 1000-чі фільмів. Про це повідомив Національний центр Олександра Довженка в п’ятницю, 1 серпня 2014 року. Рейтинг проводив журнал Sight & Sound - один із найстаріших в світі британських кіножурналів, який виходить з 1932 року. Серед кінематографістів рейтинг цього журналу вважається найавторитетнішим. Починаючи з 1952 року кожні 10 років журнал публікує рейтинги найвизначніших ігрових фільмів усіх часів. Це видання друкує рейтинги за результатами опитувань сотень професіоналів, які працюють в галузі кіно.

prestizhna-polska-premIya-Angelus

На сайті 5 українського телеканалу 5 серпня 2014 року з’явилася інформація про те, що твори українських письменників "Хвороба Лібенкрафта" Олександра Ірванця та "Кілер" Андрія Любки увійшли до півфіналу престижної польської премії "Анґелус". Про це повідомляється на сайті премії.

gabrIel -prokofev

Композитори з сім'ї Прокоф'євих

На сайті BBC в розділі NEWS ENTERTAINMENT & ARTS з’явились чудові матеріали про творчість Габріеля Прокоф’єва (нар. 1975, Лондон, Великобританія), сучасного лондонського композитора і продюсера, який є онуком видатного радянського композитора, піаніста і диригента Сергія Прокоф’єва.

Birthday-celebrations-for-Prince-George-1

Святкування на честь дня народження принца Джорджа

На цьому тижні у вівторок, 22 липня 2014 року в британській королівській сім’ї відзначали перший день народження принца Джорджа. На сайті ВВС почали публікувати серію офіційних знімків дітей з королівської сім’ї. Ви можете подивитись історичні знімки малюків з цієї родини у чудовій фотогалереї.

Принц Джордж провів день народження зі своїми батьками - принцем Уільямом і герцогинею Кетрін - на виставці метеликів у Лондонському музеї природної історії.

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети