Блог

Блог (94)

pIdsumki-konkursu-selfI-2015-english-in-my-life

Шановні вчителі, батьки та учні!

Ось і настав час дізнатися імена переможців конкурсу селфі «English in my life» серед учнів 6-11 класів міста Києва та регіонів України. Цей конкурс ми проводили вперше, тому він був новий як для нас, так і для учасників. Всі учні проявили неабияку винахідливість та нестандартність, написали захоплюючі коментарі до селфі, поділились любов’ю та враженнями від вивчення англійської мови та культури Великобританії. На ваші конкурсні роботи було приємно дивитись. Висловлюємо особливу подяку вчителям, які допомогли організувати творчий процес на високому рівні.

Отож, конкурсне журі визначило переможців та призерів.

 

konkurs-selfI--podovzheno

Шановні вчителі, батьки та учні!

За вашими численними проханнями компанія «Орфей Україна» подовжує конкурс селфі «English in my Life» до 30 листопада 2015 року. Чекаємо на ваші конкурсні роботи.

Для участі у конкурсі заповніть і надішліть, будь ласка, реєстраційну заявку. Надсилайте селфі з коментарем та реєстраційну заявку на наш e-mail: orfey@orfey-ukraine.com менеджеру Емілії Карнах.

Ваші конкурсні роботи можна подивитись, починаючи з 9 листопада в розділі «Галерея». Результати конкурсу будуть оголошені 11 грудня 2015 року.

Умови конкурсу читайте тут.

З повагою,
команда компанії «Орфей Україна»

dorogI-vchitelI-vItaemo-vas-z-profesIynim-svyatom

Дорогі вчителі!

Хочеться побажати оптимізму, довгих років, міцного здоров’я, мов граніт, злагоди та миру, творчої наснаги, гармонії, нехай кожного дня приходить радість та сяє сонце, супроводжує Вас гарний настрій та бадьорість.

Спасибі Вам за невичерпну працьовитість і безмежне терпіння, за світлу віру в можливості кожного учня, за велику мудрість і готовність допомогти. Спасибі за теплоту Вашого доброго серця, за вселенське розуміння, спасибі за великий труд педагога!

З повагою та любов’ю, команда компанії «Орфей Україна».

happy teachers day 1

З 14 вересня по 1 жовтня 2015 року компанія «Орфей Україна» проводила конкурс на кращу листівку до Дня Вчителя.
Учні з різних навчальних закладів міста Києва та регіонів України привітали зі святом своїх улюблених учителів. Власноруч виготовлені листівки не залишили байдужими жодного з членів журі.

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети