Блог

Блог (93)

e-mail

Шановні колеги, навчальний процес в повному розпалі! Тому давайте згадаємо про домашнє читання, адже читання іноземної літератури є невід’ємним етапом у вивченні іноземної мови. Пропонуємо до Вашої уваги серію багаторівневих адаптованих книг "Penguin Readers" які включають Audio CD. Адаптована література - це книги відомих письменників з навмисним використанням мови зі спрощеними лексичними і граматичними структурами, що робить її доступною і зрозумілою при читанні для людей з певним рівнем знань англійської мови.

e-mail

Шановні вчителі та колеги!

  Якщо у Вас було змінено електронну адресу, або Ви плануєте її змінити - просимо повідомити нас і надіслати нову.

optimiseДо Вашої уваги пропонуємо поринути в книжковий світ новинок. Optimise - новий екзаменаційний курс англійської мови для підлітків з набором сучасних цифрових компонентів.

У процесі підготовки до підсумкової атестації автори курсу діляться з учнями секретами експертів зі створення тестових матеріалів, спільно визначаючи структуру і мету контрольного завдання.

Підручник розроблений для середньої та старшої школи з рівнями A2-B2 | Pre-Intermediate, Intermediate.

english-is-fun-postШановні вчителі! До вашої уваги пропонуємо граматичні ігри для дошкільнят та учнів початкової школи. Ігри - це невід’ємна частина уроку на даному етапі навчання.

Предыдущая1234567Следующая
Страница 1 из 7

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети