Блог

Блог (95)

 PeаrsonОдне з найбільших видавництв навчальної літератури в світі переходить до концепції digital first. Проаналізувавши і провівши підрахунки від продажів електронних та паперових підручників, фахівці дійшли висновків, що, оскільки в цілях економії коштів, студенти надають перевагу бувшим у використанні підручникам, то, щоб протистояти такій тенденції Pearson більше не буде оновлювати друковану продукцію, як раніше – кожні три роки. А збільшить випуск цифрової продукції.

Cambridge University Press – видавництво, яке не перестає дивувати, та входить до складу Кембриджського університету в Англії.

За період своєї діяльності, а це 483 роки, видавництво здобуло чималу славу та стало лідером на ринку навчальної літератури.

За останні роки своєї роботи видавництво пропонує нам багато новинок, декілька з яких ми рекомендуємо для Вашої успішної роботи.

e-mail

Шановні колеги, навчальний процес в повному розпалі! Тому давайте згадаємо про домашнє читання, адже читання іноземної літератури є невід’ємним етапом у вивченні іноземної мови. Пропонуємо до Вашої уваги серію багаторівневих адаптованих книг "Penguin Readers" які включають Audio CD. Адаптована література - це книги відомих письменників з навмисним використанням мови зі спрощеними лексичними і граматичними структурами, що робить її доступною і зрозумілою при читанні для людей з певним рівнем знань англійської мови.

e-mail

Шановні вчителі та колеги!

  Якщо у Вас було змінено електронну адресу, або Ви плануєте її змінити - просимо повідомити нас і надіслати нову.

Предыдущая1234567Следующая
Страница 1 из 7

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети