Підсумки конкурсу «Happy Teacher’s Day» на кращу листівку до Дня Вчителя.

Четверг, 03 Октября 2013 13:31
Оцените материал
(1 Голосовать)

26

З 16 по 30 вересня 2013 року компанія «Орфей Україна» проводила конкурс на кращу листівку до Дня Вчителя. Учні з різних навчальних закладів міста Києва привітали зі святом своїх улюблених учителів. Власноруч виготовлені листівки не залишили байдужими жодного з членів журі.

 

 

 

Переглянувши всі роботи учасників , журі конкурсу, нарешті, визначило переможців!!! Ми щиро вітаємо всіх учасників та дякуємо за проявлену креативність і позитивний настрій!!! Учні представили на конкурс різноманітні роботи: об'ємні листівки, аплікації, колажі, картини, саморобки і навіть дерев'яний годинник, виготовлений своїми руками. Оскільки роботи учасників виконані на дуже високому рівні, членам журі було досить складно обрати одного переможця.

Журі оцінило конкурсні роботи та визначило переможців та призерів у відповідності з наступними критеріями:

- дотримання умов Конкурсу;
- змістовність та відповідність роботи темі Конкурсу;
- оригінальність ідеї;
- творчий задум;
- художній рівень роботи;
- відповідність творчого рівня віковим можливостям автора

Отже, настав час оголосити імена переможців і призерів та вручити заслужені нагороди!

Перше місце здобули:


2

Білоголовкіна
Аліна

3-В клас
школа № 202

(вчитель Полушкіна Є.М.)

За найоригінальнішу ідею та
високий художній рівень


41

Дубиченко
Анастасія

3-В клас
школа № 194

(вчитель Пашкова О.І.)

За яскравість, стильність та
актуальність теми


22

Павлюк
Софія

4 курс
Академія мистецтв

(вчитель Жека А.А.)

За відповідність усім умовам
конкурсу та креативність


15

Сокарева А.

4-В клас
гімназія № 179

(вчитель Глушкова Н.М.)

За ніжну образність
та емоційність


 1

Ширіна
Дарина

3 курс
Академія мистецтв

(вчитель Моторна І.В.)

За творчий задум та
прагнення до знань


Всі вони отримують набір для художньої творчості та книгу англійською мовою для домашнього читання з аудіо диском!

Друге місце отримали: 


44 5

Балагур Софія
5-Б клас, школа № 194
(вчитель Сахно О.О.)

Болгов Микита
3 курс, Академія мистецтв
(вчитель Моторна І.В.)


 6  3

Бутсан Ольга
5 курс, Академія мистецтв
(вчитель Моторна І.В.)

Грицишин Арсеній
3-В клас, школа № 202
(вчитель Полушкіна Є.М.)


 37  13

Ільницький Назар
3 курс, Академія мистецтв
(вчитель Моторна І.В.)

Скрипник Лев
2-Г клас, гімназія №179
(вчитель Самсоненко Л.М.)


 36  51

Метейко Анастасія
4-Б клас, гімназія № 59
(вчитель Івченко М.О.)

Орлова Поліна
3-В клас, школа № 194
(вчитель Пашкова О.І.)


 10  17

Резнік Ксенія
3 курс, Академія мистецтв
(вчитель Моторна І.В.)

Сидорук Катерина
гімназія №179
(вчитель Каменчук І.А)


 53  45

Король Юлія
3-В клас, школа № 194
(вчитель Пашкова О.І.)

Філянська О.
3-Б клас, школа № 260
(вчителі Вишнівська Ю.В.
Юркова О.В.)


 35  32

Цвєткова Надія
3 курс, Академія мистецтв
(вчитель Жека А.А.)

Шпортюк Єва
2 курс, Академія мистецтв
(вчитель Шаповал Л.І.)


 38

Юхненко Марія
3-В клас, школа № 202
(вчитель Полушкіна Є.М.)


Всі вони отримують книгу англійською мовою для домашнього читання з аудіо диском!

На третьому місці опинилися: 


27 Бойко Марія
5-А клас, школа № 260
(вчитель Улановська Т.Л.)

25  Вишнівська Анастасія
2-Б клас, школа № 260
(вчитель Вишнівська Ю.В.)

 9 Горєлова Єлизавета
3 курс, Академія мистецтв
(вчитель Моторна І.В.)

 31 Захарчук Софія
3-Б клас, школа № 260
(вчителі Вишнівська Ю.В., Юркова О.В.)

 18 Каменчук Дарина
5-В клас, гімназія №179
(вчитель Водоп’янова Н.В.)

 23 Каменчук Марина
3-В клас, гімназія №179
(вчитель Глушкова Н.М.)

 54 Карташова Анастасія
3-В клас, школа № 194
(вчитель Пашкова О.І.)

 49 Коваль Агнесса
4 клас, школа № 194

 20 Лобода Катерина
2 курс, Академія мистецтв
(вчитель Шаповал Л.І.)

 48 Межуєв Антон
5-Г клас, школа № 194

 4 Меньшик Юрій
5 курс, Академія мистецтв
(вчитель Моторна І.В.)

 7 Міхалева Марія
2 курс, Академія мистецтв
(вчитель Шаповал Л.І.)

 40 Муха Марія
3-В клас, школа № 202
(вчитель Полушкіна Є.М.)

 11 Ніколайчук Анастасія
2 курс, Академія мистецтв
(вчитель Шаповал Л.І.)

 28 Павловська Вероніка
3-Б клас, школа № 260
(вчителі Вишнівська Ю.В., Юркова О.В.)

 33 Романюк Дарина
2-А клас, школа № 260
(вчителі Улановська Т.Л., Бучковська У.М.)

 19 Савчук Юлія
5-А клас, школа № 260
(вчитель Улановська Т.Л.)

 16 Сопронюк Анастасія
4-В клас, гімназія №179

 30 Стріленко Олена
3-Б клас, школа № 260
(вчителі Вишнівська Ю.В., Юркова О.В.)

 26 Чередніченко Влада
4-Б клас, школа № 260
(вчитель Улановська Т.Л.)

 24 Чернещук Максим
5-Б клас, школа № 260
(вчителі Улановська Т.Л., Сегал Л.М.)

 29 Четвертних Наталія
3-Б клас, школа № 260
(вчителі Вишнівська Ю.В., Юркова О.В.)

 55 Чехун Руслан
2-А клас, школа № 260
(вчителі Улановська Т.Л., Бучковська У.М.)

 12 Ясенєва Єлизавета
5 курс, Академія мистецтв
(вчитель Жека А.А.)

 39 Ященко Катерина
3-В клас, школа № 202
(вчитель Полушкіна Є.М.)

Всі вони отримують книгу англійською мовою для домашнього читання.

*Всі учасники отримують заохочувальний приз – карту Великобританії.

Вітаємо переможців і призерів, і ще раз дякуємо всім учасникам за чудові роботи!!!

2 комментарии

  • Комментировать необычный Вторник, 29 Октября 2013 05:22 написал необычный

    полностью поддерживаю, такие же мысли были.

  • Комментировать Юлия Пятница, 04 Октября 2013 08:46 написал Юлия

    Очень хорошие работы!! Детки большие умнички!! Очень талантливые!!

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети