У Міносвіти кажуть, що вчасно забезпечать школи підручниками

Среда, 26 Июня 2013 09:29
Оцените материал
(1 Голосовать)

minosvita pidruchnikЦього року на видання підручників та посібників витратять 243,2 млн. грн. У профільному відомстві зазначають, що ретельно контролюють процес видання та доставки підручників

За повідомленням Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, на видання, придбання, зберігання і доставку підручників і посібників для студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів у 2013 році передбачено 243,2 млн. грн.

 "Наразі Міністерство освіти і науки, у зв’язку з переходом шкіл на навчання за новими навчальними програмами, звертає особливу увагу на вчасне і повне забезпечення новими підручниками учнів навчальних закладів, оскільки від цього залежить успішне впровадження у дію нових Державних стандартів освіти", - повідомляють в Інституті змісту освіти.

Вже відбувається видання нових підручників для учнів 5 класу, з яких: для ЗНЗ з українською мовою навчання 47 назв загальним накладом 5 539 577 примірників; для ЗНЗ з російською мовою навчання, а також для ЗНЗ з угорською, румунською, польською, молдовською, кримськотатарською мовами навчання 56 назв загальним накладом 960 205 примірників.

В інституті зазначають, що на сьогодні вже видрукувано понад 3 млн. примірників, що свідчить про те, що до початку нового 2013/2014 навчального року всі учні 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів будуть забезпечені новими підручниками.

"Крім цього, у травні 2013 року завдяки чітко організованій співпраці Інституту інноваційних технологій і змісту освіти разом із ПАТ "ДАК "Укрвидавполіграфія" підручники для учнів 2 класу (видано 71 назву загальним накладом 5 507 924 примірники) були доставлені до Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінь (департаментів) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, а отже до 2013/2014 навчального року будуть у школах", - наголошують в Інституті змісту освіти.

Також у 2013 році заплановано видання близько 6 млн. примірників нових підручників для учнів 3 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

В Інституті інноваційних технологій і змісту освіти наголошують, що Міністерство освіти і науки України ретельно контролює процес видання та доставки підручників, завдяки чому усі плани щодо забезпечення підручниками учнів навчальних закладів виконуються вчасно і успішно.

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети