Сотні тисяч дітей не вивчатимуть другу іноземну мову, - Гриневич

Понедельник, 17 Июня 2013 07:18
Оцените материал
(1 Голосовать)

Сотні тисяч дітей не вивчатимуть другу іноземну мову, - ГриневичГолова парламентського комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич заявляє, що задеклароване запровадження другої іноземної мови є черговою маніпуляцією громадською свідомістю

 

 

"Знання іноземних мов – невід’ємна складова сучасної освіти. Але задеклароване запровадження другої іноземної мови – це чергова маніпуляція громадською свідомістю. Міністерство не створило жодних передумов для якісного навчання другій іноземній мові", - зазначає політик на своїй сторінці у Facebook.

"У результаті, на уроках замість другої іноземної діти вивчатимуть мову, яку добре знають – бо російська для частини дітей є рідною, а для іншої частини – однією з мов повсякденного спілкування", - пише Гриневич.

Вона висловила переконання, що таким чином сотні тисяч дітей реально не вивчатимуть другу іноземну мову.

"Для цих дітей міністерство насправді звужує, а не розширює стартові життєві можливості. Запровадження другої іноземної мови треба починати зі створення умов, насамперед – забезпечення соціального статусу педагога, а також друку необхідної кількості якісних навчальних матеріалів", - зазначає голова профільного комітету Верховної Ради.

Також вона наголосила, що сьогодні оплата праці молодого вчителя іноземної мови трохи вище технічного працівника школи.

"Молода людина не є вмотивованою йти у школу, бо на ринку праці, просто займаючись перекладом вона може без проблем знайти кращі пропозиції", - наголосила Лілія Гриневич.

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети