Видавництво Pearson повідомляє, що різко скорочує видання паперових підручників.

Среда, 14 Августа 2019 06:49
Оцените материал
(1 Голосовать)

 PeаrsonОдне з найбільших видавництв навчальної літератури в світі переходить до концепції digital first. Проаналізувавши і провівши підрахунки від продажів електронних та паперових підручників, фахівці дійшли висновків, що, оскільки в цілях економії коштів, студенти надають перевагу бувшим у використанні підручникам, то, щоб протистояти такій тенденції Pearson більше не буде оновлювати друковану продукцію, як раніше – кожні три роки. А збільшить випуск цифрової продукції.

В наступному році компанія оновить тільки 100 з 1500 навчальних видань, хоча, наприклад в 2019 році таких примірників було 500.

«Видання друкованих книжок ще буде існувати протягом довгих років, але наклади будуть ставати все меншими»- говорить голова компанії Pearson – Джон Феллон.

Головна перевага цифрової літератури для навчання – її простіше оновлювати. Окрім того, цифрові примірники мають вбудований відео та аудіо контент, а також інші цифрові матеріали, які значно полегшують навчальний процес. Керівництво Pearson заявляє, що спочатку нові правила будуть стосуватись тільки ринку США, але, поступово, будуть розповсюджені на всі світові ринки. Книжкові версії залишаться тільки в бібліотеках та букіністичних відділах.

*З матеріалів ВВС.

Другие материалы в этой категории: « Домашнє читання – варто пам’ятати

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети