Нові видання від Cambridge University Press

Среда, 06 Декабря 2017 07:44
Оцените материал
(0 голосов)

Cambridge University Press – видавництво, яке не перестає дивувати, та входить до складу Кембриджського університету в Англії.

За період своєї діяльності, а це 483 роки, видавництво здобуло чималу славу та стало лідером на ринку навчальної літератури.

За останні роки своєї роботи видавництво пропонує нам багато новинок, декілька з яких ми рекомендуємо для Вашої успішної роботи.

9780521148528Super Minds – навчальний курс, розрахований для спеціалізованих шкіл, ліцеїв і гімназій 1-6 класів, з розрахунком 3-5 годин на тиждень. Новаторський курс спрямований на вдосконалення мислення у навчальному процесі, та тренування пам’яті учнів, а історії, зображені у підручнику, дають можливість поринути у соціальний світ.

Вміст книги поділений на основний і додатковий матеріал, а у робочому зошиті розміщено широкий спектр вправ.
Кожен курс має 9 розділів, який складається з 12 сторінок, 6 з яких обов’язкові. Наступні 5 – додатковий матеріал, який допомагає у розвитку мислення та міжпредметних зв’язків. Остання сторінка призначена для повторення.

Книга для вчителя включає методичні поради та відповіді, а додаткові вправи та тести можна знайти в Teacher’s ResourcePack.

9781107617575Kid’s Box 2nd Updated edition – оновлений навчальний курс, який давно користується популярністю серед вчителів по всьому світу, презентував нам оновлену версію, яка наповнена новим лексичним матеріалом і завданням відповідно до вимог Кембриджських іспитів у 2018 році.

Незмінним залишилося все те, що вчителі та учні полюбляють у Kid’s Box: історії, пісні, герої та структура. Новітня частина з фоніксами, розвиватиме навички читання та вимови. З’явився також рівень Starter, який відповідає всім вимогам для знайомства з англійською мовою на початковому етапі школи.

Оновлення здебільшого торкаються секцій, пов’язаних з екзаменаційною підготовкою: Revision spreads, Еxam practice pages в робочих зошитах, тести в Книгах для учня, де додано нові лексичні одиниці.

your-spaceYour Space – курс для учнів середньої школи з трьох рівнів, кожен з яких розрахований на 80-90 годин, та може бути розширений на 130 годин завдяки інтерактивним веб-ресурсам і додатковим ідеям в книзі для вчителя + DVD.

Кожен курс складається з таких частин:
Language Focus – наводить учня на новий мовний матеріал;
Language Space – слідує далі та допомагає учням засвоїти та відпрацювати матеріал;
Get It Right – фокусує увагу на проблемних зонах, характерних для учнів даного віку та рівня, завдяки інформації отриманій від Cambridge Learner Corpus;
Your Words – розділ у якому зібрані найуживаніші слова, характерні для рівня. Graphic Story – заохочує учнів до читання з задоволенням.

9781107656451More! 2nd edition – курс для учнів 5-9класів середньої загальноосвітньої школи, розрахований на 1-4 години на тиждень (80-90 годин на курс).

Нові детективні історії є оригінальними у даному курсі, а міні-проекти розвивають допитливість завдяки зв’язку з іншими предметами в кожному розділі (CLIL).

 

Нове у 2-гому виданні:

  • нові тексти на читання, завдання на розвиток мови та мальовничі фотографії;
  • цікавинки на самостійне опрацювання, а також завдання в робочому зошиті на розвиток навичок, необхідних для здачі екзаменів;
  • читання як додатковий вид діяльності: зростає від легшого рівня до літературних творів.

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети