РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ ЗДАТИ IELTS.

Пятница, 20 Января 2017 14:37
Оцените материал
(0 голосов)

IELTSIELTS (International English Language Testing system) - це важливий англомовний іспит, який проводиться в центрах IELTS по всьому світу.

Мати сертифікат IELTS буває необхідно при прийомі на роботу за кордоном, для навчання в різних британських університетах.

Наступні рекомендації можуть бути корисні, щоб успішно пройти цей екзамен.

SPEAKING
Не панікуйте. Заспокойтеся і зберіться з думками.
Пам'ятайте, що під час іспиту перевіряється не тільки знання мови. Його результати виявляють рівень логіки та інтелекту, вміння зібратися в стресових ситуаціях. Навіть у найпростіших темах для діалогу обов'язково будуть такі питання, що змусять задуматись.
Не бійтеся вигадувати історії. Ніхто не перевірить ваші факти. На екзамені важливі темп мовлення, якість, зрозумілість викладу, загальна грамотність. Покажіть свою ерудицію, як ви вмієте спілкуватися на різні теми. Будьте впевнені, відповідаючи на запитання або беручи участь у діалозі, навіть якщо в чомусь сумніваєтеся. Можна вживати вступні фрази. Вони дадуть вам додаткові секунди на роздуми.

WRITING – пишемо листа
Не варто писати текст, який надто перевищує норму завдання. Головне - трохи збільшити обсяг. Якщо напишете менше, можете втратити бали!
Лист становить - 150 - 160 слів
Вступна частина – 30 - 40 слів, основна частина – 80 слів, висновок 30 - 40 слів.
Есе становить приблизно 250 – 260 слів
Вступ – 50 - 60 слів, основна частина 150 слів, висновок 40 - 50 слів.
Не записуйте тексти цілком на чернетці.
Краще виписати основні ідеї. Вони допоможуть структурувати лист і, можливо, дадуть вам додатковий час. Якщо пропонується написати есе простим олівцем, то не користуйтеся чернеткою взагалі. У ньому можете записати план есе, потім пишіть у чистовик. Залишок часу витратите на перевірку.
Пишіть по суті. Відповідайте на всі поставлені питання, ґрунтовно розкривайте їх Обов'язково дотримуйтеся вимог стилю листа. Після листа попереходьте до есе. Перевірку зробите пізніше свіжим поглядом.

WRITING – пишемо есе
Якщо вам складно почати, перефразуйте тему і починайте розвивати ваше твердження, погоджуючись або заперечуючи його. Таким чином зможете повільно перейти до основної частини. У ній пишіть про особистий досвід, наведіть приклади. Пишіть красиво за стилем і граматикою, але необов'язково чесно. Текст повинен бути ідеальним з усіх сторін, закінчуючи, зробіть висновки.
Важливо, використовуйте нескладну граматику, але не варто часто вживати прості речення.

READING
Не думайте над питанням довго, краще повернутися до нього через деякий час. Якщо важко обрати відповідь, спробуйте вгадати, можливо матимете рацію.

LISTENING
Не витрачайте час даремно. Особливо це стосується частини LISTENING. Не відповіли на одне питання, переходьте до наступного. Для вас спеціально ніхто нічого повторювати не буде, а час ви змарнуєте. На останок головна порада - вірте у свої сили. Якщо ви наполегливо йдете до цілі, то вона обов’язково здійсниться!

Корисно буде використати спеціальні посібники по підготовці до IELTS, наприклад:

Їх можна буде придбати в нашому інтернет- магазині.

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети