(044)240-21-01 phone logo

blog

Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 524
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 820
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 485

Наш блог регистрация

Блог последние комментарии

Десять порад, які допоможуть вашій дитині навчатися

Оцените материал
(1 Голосовать)

desyat-porad-yakI-dopomozhut-vashIy-ditinI-navchatisya

Дослідження показують, що вивчення англійської мови дома з батьками може позитивно вплинути на дитячу впевненість та мотивацію. Це призводить до покращення успішності у навчанні.

Спробуйте скористатися цими порадами, які допоможуть вашій дитині краще навчатися.

Всі наведені нижче поради можна виконувати на англійській або своїй рідній мові.

 

1) Допоможіть своїй дитині весело провести час з англійською

Вивчення англійської мови – це весело. Намагайтеся не примушувати вашу дитину і дозвольте їй/йому грати в ігри на англійській і займатися цікавими видами діяльності з задоволенням. Чим більше ваша дитина насолоджується вивченням англійської мови, тим наполегливіше вона буде працювати над нею, що гарантує кращі результати.

2) Запропонуйте дитині грати в комп’ютерні ігри

Заохочуйте дитину грати в інтерактивні лексичні та граматичні ігри на Мультиромах. Завдяки ним забезпечується цікавий спосіб практикувати граматику, лексику та фонетику і відпрацювати те, що ваша дитина вивчила на заняттях.

3) Використовуйте Інтернет

Допоможіть своїй дитині зайти на інтерактивні веб-сайти в Інтернеті. Є багато безкоштовних сайтів, особливо для молодших учнів, які допоможуть вашій дитині практикувати мову, яку вони вивчали в класі, грати в мовні ігри та досліджувати цікаві теми.

4) Створюйте сприятливі умови навчання

Працюючи з дитиною, створіть тиху робочу обстановку з хорошим природним освітленням, з усіма необхідними матеріалами, наприклад, ручки, папір, пазли. Важливо, щоб вас ніхто не відволікав.

5) Навчіть свою дитину бути організованою

Поговоріть з дитиною про важливість бути організованим і встановлення режиму навчання. Це допоможе їй досягти успіху як в класі, так і в подальшому житті.

6) Допоможіть дитині підготуватися до занять

Заохочуйте дитину, щоб він/вона починала свою домашню роботу або підготовку до занять якомога раніше. Таким чином, дитина не буде почуватися напружено або тривожно, і отримає кращі результати.

7) Допоможіть своїй дитині у виконанні домашніх завдань / повторенні вивченого

Виділіть постійний час для виконання домашніх завдань або повторення. У цей час намагайтеся бути поруч уразі, якщо ваша дитина потребує допомоги, але не давайте прямих відповідей.

Замість цього, ставте допоміжні запитання, які допоможуть вашій дитині працювати над завданням поетапно, крок за кроком.

8) Читайте разом з дитиною

Читайте своїй дитині кожного дня, і заохочуйте його / її читати вам. Під час читання задавайте запитання по змісту казки чи оповідання, наприклад: «Чому Попелюшка повинна покинути бал?» Читання для вашої дитини підвищить її інтерес до англійської і покращить словниковий запас.

9) Задайте ваше запитання дитини про його день

Задавайте запитання дитині про те, що він / вона бачила, чула, до чого доторкалася протягом дня. Говорячи про дитячий день, заохочуйте і мотивуйте дитину, щоб досягти кращих результатів у класі

10) Приймайте участь у шкільному житті

Сильні зв’язки дому і школи дозволяють підтримувати власну дитину і обговорювати будь-які проблеми з учителем. Характеристика учня вчителем та його особисте портфоліо допоможуть вам постійно стежити за прогресом вашої дитини.

За матеріалами сайту www.oup.com/elt/familyandfriends

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети