Сучасні британські підручники для підготовки до ЗНО з англійської мови 2016

Автор  Четверг, 14 Января 2016 15:16
Оцените материал
(2 голосов)

cuchasnI-britanskI-pIdruchniki-dlya-pIdgotovki-do-zno-z-anglIyskoyi-movi-2016

Компанія «Орфей Україна» пропонує літературу для підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови 2016.

Цього року був зроблений значний крок вперед – затверджено обов'язкове ЗНО з англійської мови для випускників. Це рішення вкрай важливе, тому що вивчення англійської мови є одним із пріоритетів стратегії розвитку нашої країни. Однак саме воно вимагає систематичної підготовки. Крім того, 2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні.

Тому запорукою успіху стане правильно підібраний підручник для вивчення англійської мови, який допоможе не тільки набути нові знання, а й систематизувати вже вивчений матеріал, щоб якомога ефективніше підготуватися до будь-якого англомовному іспиту.

В асортименті компанії «Орфей Україна» представлена навчальна література видавництв Oxford та Macmillan.

Solutions

Solutions-1a

П'ятирівневий курс для підлітків 14-19 років, розрахований на 100-120 годин занять в кожному рівні, готує учнів до незалежного тестування (завдяки секції " Get ready for your exam " і екзаменаційним завданням на Multi-Rom).
Кожен урок підручника починається з мети "I can", яка досягається в кінці уроку за допомогою продуктивного виду мовленнєвої діяльності - говоріння або письма. "Solutions" дає необхідний лексичний та граматичний матеріал, а також тренує всі мовленнєві вміння. Даний навчальний курс має чітку структуру: кожна сторінка підручника розрахована на один урок в 45 хвилин. Спеціально для України видані робочі зошити до рівнів Elementary, Pre-Intermediate та Intermediate, які логічно доповнюють серію, розроблену для українських школярів, і відповідають чинній програмі з англійської мови для загальноосвітніх навчальних закладів.

Oxford Exam Excellence

Oxford Exam Excellence 2

Посібник призначений для підготовки підлітків 14-17 років до іспитів на рівні В1 і В2.
Підручник пропонує структуровану практику виконання екзаменаційних завдань завдяки порадам " How to Study" і екзаменаційним підказкам " Exam Tips" на кожній сторінці в кожному розділі; містить комплексний набір екзаменаційних завдань з письма, читання та аудіювання, а також глосарій граматичних пояснень з прикладами. Він розділений на 12 окремих тем, а його особливістю є наявність двох різних рівнів завдань. Саме така організація підручника дає можливість доцільного використання в групах з різними показниками знань.

Gateway

Gateway-1

Академічний курс для підлітків 7-11 класів з екзаменаційними завданнями. Секції « Gateway to Exams» з реальними екзаменаційними завданнями для відпрацювання всіх мовленнєвих навичок.
Секції «Exam Success» дають підказки та пояснення до екзаменаційних завдань з детальним довідником в кінці підручника.
Секції для письма забезпечують поетапне тренування учнів в екзаменаційному форматі.

Laser

Laser-1

Завдяки завданням екзаменаційного формату PET і FCE підручник ідеально підходить для підготовки до цих іспитів, а також до зовнішнього незалежного тестування (ЗНО).
Підручник складається з модулів, кожен третій з яких присвячений повторенню і закріпленню пройденого матеріалу.
Кожен модуль містить тренувальні вправи і завдання у форматі PET і FCE, а також пропонує послідовний і змістовний підхід до розвитку навичок письма (офіційні і неофіційні листи, розповіді, доповіді, звіти, статті).
Подається насичений лексичний матеріал в контексті досліджуваних тем, приділяючи особливу увагу словосполученням, фразовим дієсловам і словотвору.

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети