(044)240-21-01 phone logo

blog

Ошибка
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 781
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 524
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 820
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 485

Наш блог регистрация

Блог последние комментарии

Відгук на НМК «FLY HIGH»

Автор 
Оцените материал
(5 голосов)

vIdguk-na-nmk-fly-high-1Мельник Ольга Ярославівна,
вчитель англійської мови
Калуська СШ №2 з поглибленим вивченням англійської мови,
м. Калуш, Івано-Франківська обл.
.

За автентичним підручником Fly High я працюю вже 3 рік. Для мене він це саме те, що потрібно для дітей 6-9 років! Цей чотирьохрівневий курс повною мірою враховує потреби молодших школярів. На його сторінках у веселий та привабливий спосіб поєднуються вправи з читання, граматики, письма, аудіювання та розмовної мови. У кожному розділі на моїх вихованців чекають веселі історії про тварин, пісні, захоплюючі ігри. Вони з нетерпінням чекають на початок нового розділу, щоб дізнатись що трапилось з героями коміксів. Все це робить мої уроки надзвичайно захоплюючими і пробуджує інтерес до активного спілкування англійською мовою не тільки у школі, але й вдома.

Підручник досить зручний та цікавий для вчителів та школярів.

Зупинюсь у своєму відгуку на ПЛЮСАХ НМК “Fly High”

 • Основний лексичний запас та мовні структури подаються у веселих коміксах.
 • У розділах «Jungle Fun» та «Fun Times» учитель і його вихованці знаходять різноманітні ігри. А це саме те, що потрібно учням у цьому віці.
 • Граматика представлена в розділі «Learn with Tag». Додаткові завдання з граматики для обдарованих діток розроблені у Fun Grammar Pupil's Book.
 • Цікавими є вправи з вокабуляром в розділах «My Project» і «My picture Dictionary». З їх допомогою в моїх вихованців формуються практичні вміння для створення нових проектів.
 • Student's Book (підручник)включає також аудіо диски з матеріалом для учня, а у рівнях Fly High 2, Fly High 3, Fly High 4 до Workbook (робочий зошит) додається CD-ROM (інтерактивний диск з додатковими завданнями, які виконуються за комп'ютером). Розвиває практичні вміння та навичкам роботи з ІКТ.
 • Class Audio CDs (аудіо диски). містять повний аудіо матеріал для курсу.
 • Alphabet Flashcards (набір карток для вивчення алфавіту) та Vocabulary Flashcards (набір карток для вивчення лексики)
 • Teacher's Guide (книга для вчителя) та Teacher's companion (посібник для вчителя до рівня Fly High 1) це практична допомога для вчителя в ефективному навчанні дітей. З першого уроку сприяють максимальному використанню потенціалу і переваг автентичних підручників, а також економлять дорогоцінний час.

Всі ці компоненти НМК “Fly High” стали особисто для мене невідємними супутниками у розробці цікавих, збалансованих і надзвичайно продуктивних уроків; направили до розробки власних уроків насичених свіжими ідеями та неординарними рішеннями; підштовхнули до розвитку в подальшій професійній діяльності.

Для моїх вихованців ці компоненти сприяли підвищенню інтересу до іноземної мови; забезпечили як комунікативну, так і лінгвістичну мотивацію; зробили процес засвоєння лексики більш особистим; забезпечили зв’язок з реальними ситуаціями а також активізували асоціативну пам’ять.

І на останок, не можу не згадати мій улюблений компонент - Active Teach. Це насичений, зручний і корисний ресурс для роботи з інтерактивною дошкою. Він надає додатковий стимул для роботи з НМК “Fly High”.

Другие материалы в этой категории: « Відгук до НМК “ English World ”, Macmillan European Language Portfolio »

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети