(044)240-21-01 phone logo

blog

Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 834
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 524
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 820
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 485

Наш блог регистрация

Блог последние комментарии

Відгук на використання НМК «Family and Friends», «Fly High», «Wonderland»

Автор 
Оцените материал
(4 голосов)

vIdguk-na-vikoristannya-nmk-family-and-friends-1Башкірова Олена Олександрівна,
Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 164

Навчання іноземної мови – це, передусім, виклик для вчителя. Діти будь-якого шкільного віку, особливо молодшого, не хочуть бути просто присутніми на уроці, вони прагнуть все перетворити на цікаву гру, дійство, через сприйняття яких, отримати необхідні знання та вміння. Неабияку роль в цьому відіграє навчально-методичне забезпечення процесу навчання.

Підручники з англійської мови вражають своїм різнобарв’ям. Недивно, що кожного року вчителям та репетиторам все важче підібрати той самий «елемент», за допомогою якого їх вихованці матимуть вимову, як у королеви Єлизавети, вільно читатимуть Daily Mail або The Times чи писатимуть листівки Санта Клаусу мовою оригіналу.

Незважаючи на те, що основними підручниками в нашій школі є творіння українських авторів О. Карп’юк та А. Несвіт, при підготовці до занять я використовую матеріали багатьох НМК англійських видавництв, серед яких моїми улюбленими є «Family and Friends», «Fly High» та «Wonderland». Кожен з цих комплектів має свою «родзинку»: «Family and Friends» дуже простий та зрозумілий для дітей, у «Fly High» подано багато цікавих вправ на закріплення граматичного матеріалу, а Wonderland, хоча і не дуже поширений в Україні, – це, на мій погляд, шедевр графічного оформлення, оскільки вивчити англійську мову дітям допомагають улюблені герої Діснею, відомі з пелюшок. Хто ж не любить Віні Пуха чи Русалоньку?

На сьогодні, кожен із згаданих НМК пропонує ще й фонетичні додатки, що є невід’ємною складовою при навчанні читання. Особливо, хотілося б звернути увагу на «Longman Primary Starter». Це «попередник» «Wonderland», що має на меті сформувати уявлення про звуки, букви, їх комбінації. Пояснивши учням основи читання, згодом не буде потреби підписувати «ворожі» слова рідною мовою.

Не менш цікавою є серія додаткових підручників до «Family and Friends» «Oxford Reading and Writing». Їх завдання можна використовувати як на уроці, так і при складанні Skill Tests в кінці кожного з семестрів.

Таким чином, сучасні педагоги не обмежені в ресурсах при викладанні іноземної мови. Головне – це оптимальне поєднання наявних матеріалів, залучення педагогів до творчості заради досягнення результативного оволодіння англійською мовою в початковій школі.

vIdguk-na-vikoristannya-nmk-family-and-friends-2

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети