(044)240-21-01 phone logo

blog

Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 710
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 524
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 820
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 485

Наш блог регистрация

Блог последние комментарии

Відгук на НМК Oxford Heroes, Oxford University Press

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)

vidguk-na-nmk-oxford-heroes-oxford-university-press-1

Мазур Ірина Миронівна,
учитель англійської мови Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1,
спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

У своїй практиці уже протягом десяти років я використовую для навчання учнів англійської мови підручники Британських видавництв. Серед багатьох запропонованих варіантів одним з найкращих вважаю Oxford Heroes.

Oxford Heroes - захоплюючий трирівневий курс, рівні A1- B1 : High Starter (Elementary), Pre-intermediate, Intermediate.

Курс складається з Student’s Book з безкоштовним Multi ROM, Workbook, Audio CD, Teacher’s Book.

Кожен розділ Oxford Heroes розділений на три уроки. Вони містять вступний цікавий текст – історію, яка знайомить нас з головними героями книги, що подорожують впродовж усього курсу. І Student’s Book , і Workbook наповнені різножанровими сучасними текстами з завданнями до них. Розділи з граматики та лексики містять чіткі пояснення і багато вправ до правил, забезпечуючи чіткий перехід від презентації нового матеріалу до його закріплення.

Тексти для читання та аудіювання складені за темами, що цікавлять сучасних дітей. Вони невеликі за обсягом, але насичені інформацією, доступною лексикою і проілюстровані. До них запропоновані дотекстові та післятекстові завдання: вибрати правильну відповідь із запропонованих варіантів, поєднати малюнки і слова, знайти слова до даних пояснень, знайти помилку, відповісти на питання, визначити правильність тверджень і т.д.

vidguk-na-nmk-oxford-heroes-oxford-university-press-2Навчання граматики та лексики – це пояснення правил і введення нових слів у вигляді таблиць та прикладів. Завдання на практикування та закріплення навичок складені таким чином, що діти виконують їх, маючи перед собою шаблони та вказівки. Серед вправ є вставити запропоновані слова по змісту та у правильній формі, побудувати питання чи відповісти на них, вибрати відповідь з двох поданих, заповнити пропуски, підписати малюнки, розгадати кросворди, скласти власні висловлювання і т.п. На останніх сторінках Workbook знаходиться поурочний словник – англійські слова і фрази з транскрипціями, дітям потрібно тільки написати їх переклад на рідну мову.

Під час роботи з підручником та робочим зошитом діти активно включаються у бесіду за даними темами як в усному, так і у письмовому вигляді: відповідають на питання вчителя чи однокласників, дають власні ідеї з приводу почутого та побаченого, висловлюють припущення та ставлять себе на місце героїв.

Кожен розділ пропонує учням 12 пісень та шість проектних робіт. Кожен рівень закінчується спектаклем. Після двох розділів є завдання на повторення та закріплення граматики та лексики. Додаткові завдання за темами для відпрацювання матеріалу доступні на MultiROM, який доданий до кожного підручника. Диск містить вправи та цікаві ігри.

Кольорові ілюстрації у Student’s Book і чорно-білі малюнки у Workbook є корисним доповненням, що допомагає учням виконувати завдання, націлюючи та зосереджуючи увагу на них.

Програма курсу в рівній мірі розвиває всі чотири мовні навички: читання, говоріння, письмо та аудіювання. Завдяки майстерному розміщенню матеріалу, цікавому наповненню, яскравим ілюстраціям, різноманітним завданням діти високо мотивовані до вивчення англійської мови.

Для вчителя подана книга з поурочними планами, поясненням кожного завдання, додатковою інформацією про події у текстах, відповідями на усі завдання, текстами аудіо записів, додатковими вправами до уроку, диференційованими завданнями для сильніших та слабших учнів.

Oxford Heroes рекомендований до використання у навчальних закладах України.

Ви можете погортати підручники Oxford Heroes на сайті «Орфей Україна»

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети