(044)240-21-01 phone logo

blog

Ошибка
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 755
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 485
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 524
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 820

Наш блог регистрация

Блог последние комментарии

Міжнародні проекти як один із засобів розвитку творчих здібностей учнів та формування їх соціокультурної компетенції

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)

mIzhnarodnI-proekti-yak-odin-Iz-zasobIv-rozvitku-tvorchih-zdIbnostey-1

Ткаченко Наталія Григорівна, вчитель англійської мови
гімназія імені Тараса Шевченка, м. Кіровоград

(з досвіду роботи вчителів англійської мови гімназії імені Тараса Шевченка м. Кіровограда)

Одним із напрямків роботи вчителів англійської мови нашого закладу є активне залучення учнів до міжнародних проектів, що сприяє розвитку їх творчих здібностей, розвитку глобального мислення, усвідомленню загально людських цінностей та підвищенню їх мотивації до вивчення англійської мови.

Учні гімназії беруть активну участь у міжнародних англомовних конкурсах на здобуття стипендій на навчання в Великобританії та США. Більше 30 учнів стали фіналістами програм HMC та FLEX і навчалися в США та Великобританії.

Учениця 9А класу Тулянцева М. виграла міжнародний конкурс, що проводився освітнім центром «Концепт», на кращий твір з теми «Яка освіта потрібна сучасній леді» та перебувала на навчанні у Великобританії в літній школі в 2013р.

Завдяки тісній співпраці вчителів НВО з Британською Радою учні залучаються до інтерактивних проектів та конкурсів, а саме:

 • міжнародного англомовного відео конкурсу «Розкажіть свої новини»( www.learnenglishkids.com);
 • «Створи репортаж для Бі Бі Сі»,
 • «Розминка перед грою», де учні посіли 1 місце та виграли грант (www.schoolsonline.britishcouncil.org);
 • конкурсу «Казки народів світу»;
 • міжнародного проекту видавництва Macmillan «Напиши книгу про свою країну», де учні посіли 1 місце та їх роботи були оформлені у вигляді книги, надрукованої даним видавництвом.

Учні НВО, у рамках постійно діючого міжнародного проекту Face To Faith – Обличчям до Віри, започаткованим колишнім прем’єр-міністром Великобританії Тоні Блером, проводять відеоконференції в режимі он-лайн з однолітками з Індії, Канади, Об’єднаних Арабських Еміратів, Індонезії та Філіппін, де вони обмінюються інформацією про культуру та традиції своїх країн, вчаться культурі спілкування, використовують набуті знання та компетенції з англійської мови, що сприяє підвищенню мотивації до навчання.

Під час літньої практики учні навчального закладу долучилися до міжнародного конкурсу творів англійською мовою «My role as a citizen of Earth», що проводився під егідою Goi Peace Foundation та ЮНЕСКО.

У рамках програми молодіжного обміну учні НВО відвідали літній табір у Польщі у 2013 році, де співпрацювали з однолітками з Польщі, Угорщини, Грузії.

Дудіч А.В. взяла участь у міжнародному семінарі для координаторів програми під егідою Британської Ради «Навчаємось разом» на Мальті, перемогла у конкурсі «Учитель експрет з використання ІКТ» від компанії Майкрософт та була нагороджена поїздкою до Барселони на міжнародну конференцію учителів;

учителі Дудіч А.В., Ткаченко Н.Г. є учасниками конференцій TESOL в Україні; вчителі Ткаченко Н.Г. та Ромащенко О.А. взяли участь у всеукраїнській конференції Асоціацій вчителів англійської мови в Ужгороді у червні 2013р та поділилися досвідом роботи з колегами;

у вересні 2012 р учитель Харченко І.В. пройшла стажування в США в рамках програми «Громадські зв’язки», відвідала школи, дебатні клуби, організації по роботі з молоддю.

mIzhnarodnI-proekti-yak-odin-Iz-zasobIv-rozvitku-tvorchih-zdIbnostey-2

 

 

 

 

 

 

 

 

учасники конкурсу від Macmillan «Напиши книгу про свою країну»

mIzhnarodnI-proekti-yak-odin-Iz-zasobIv-rozvitku-tvorchih-zdIbnostey-3

 

 

 

 

 

 

 

 

малюнки учнів для книги про свою країну

mIzhnarodnI-proekti-yak-odin-Iz-zasobIv-rozvitku-tvorchih-zdIbnostey-1

 

 

 

 

 

 

 

 

online Face To Faith відео конференція

1 Комментарий

 • Комментировать Svetlana Dikaya Суббота, 06 Декабря 2014 15:54 написал Svetlana Dikaya

  Дякую пані Наталії за цікаву інформацію про міжнародні проекти. Корисно було дізнатись про проекти, які проводить Британська Рада.Я теж вважаю, що залучення учнів до участі у міжнародних проектах важливе для їх мотивації, створює автентичне навчальне середовище та сприяє їх громадянському та патріотичному вихованню.

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети