(044)240-21-01 phone logo

blog

Наш блог регистрация

Блог последние комментарии

Відгук на НМК «Get Set Go!»

Автор 
Оцените материал
(3 голосов)

vidguk-na-nmk-get-set-goЛілія Іванівна Синяк
Ніжинська гімназія № 16

Працювати з НМК «Get Set Go!» в молодшій школі - одне задоволення, оскільки, він робить навчання англійської мови захоплюючим і цікавим, як для вчителя так і для учнів. Пісні, римівки, репи, історії відповідають інтересам учнів та їх віковим особливостям. Діти навчаються невимушено, тому що весь час зайняті діяльністю. Вони рухаються, співають, малюють, грають в ігри, озвучують улюблених героїв і відтворюють їхні історії.

На мою думку, дуже гарним є поєднання підручника і робочого зошита. Робочий зошит містить вправи, націлені на додаткове тренування з читання, говоріння і послідовне формування навичок письма. Навчання письма починається з обведення букв і коротких слів. На цьому етапі учні розуміють, що англійська орфографія відрізняється від української. Поступово здійснюється логічний перехід від простого копіювання до творчих письмових робіт. Розділ в робочому зошиті Revision дає додаткову практику для повторення вивченого і здійснення контролю.

Наявність книги для вчителя допомагає вчителю у поурочному плануванні. Вона містить детальний план уроку з рекомендаціями щодо використання вправ підручника, робочого зошита, карток, записів. Мені подобається Activity Bank з іграми та ідеями їх проведення в класі та тести, які можна копіювати.

Вчитель, який працює з цим НМК, надає учням основи знань, формує компетенції аудіювання, читання, письма, говоріння, бачить прогрес своїх учнів і отримує задоволення від їхніх досягнень.

Пропоную вам розробку уроку на тему «На дні народження. Іграшки.» для 2 класу на основі НМК «Get Set Go!».

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети