(044)240-21-01 phone logo

blog

Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 642
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 524
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 820
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 485

Наш блог регистрация

Блог последние комментарии

Відгук на НМК Family and Friends 1 видавництва Oxford University Press

Автор 
Оцените материал
(37 голосов)

tehnIchnI-zasobi-druzI-chi-vorogi-tzn-v-nmk-family-and-friendsЛеуш Катерина Юріївна
СЗШ №3 м. Львів

В процесі навчання важливо створити такі умови, щоб матеріал засвоювався природно, щоб діти вчилися легко, з інтересом і бажанням. Результат цього процесу великою мірою залежить від вибору підручника, який був би ефективним інструментом у вивченні мови. Для мене таким інструментом став навчально-методичний комплекс Family and Friends 1 видавництва Oxford University Press.

Підручник має чітку структуру: кожен розділ поділений на 6 уроків. В 1 уроці подається лексика за якою йде цікавий діалог. Дітям подобається розігрувати сценки з цих діалогів. Окремий урок присвячений викладенню граматичного матеріалу. Також у підручнику є багато гарних пісень і римівок, у яких “заховані” лексичні і граматичні структури. Учні з задоволенням слухають пісні і з легкістю вивчають їх напам'ять.

Дітям властиво мистецтво імітації, тому дуже добре, що в підручнику є багато вправ на аудіювання. Приємною дрібничкою є те , що у підручнику вказані номери треків до кожної вправи на слухання. Варто зауважити, що уроки озвучені професійними дикторами, що допомагає сформулювати в учнів правильну вимову. Особливо хотілось би відзначити сторінку Phonics, яка є у кожному розділі. Вона дозволяє учням краще засвоїти літери і звуки, а вчитель має можливість повторити з учнями правила читання, що є необхідним на всіх етапах вивчення англійської мови. Дуже доречним є наявність Review через кожних 3 розділи. Це дає можливість узагальнити знання.

Структура Workbook відповідає структурі Class Book. У ньому є багато вправ на закріплення вивченого матеріалу. Особливо дітям подобаються творчі завдання About me, де вони можуть розповісти про себе і своїх друзів.

Підручник повинен бути не тільки цікавим для дитини, а й надійним помічником для вчителя. Тут на допомогу приходить ідеальний Teacher's Resource Pack. Це і яскраві постери, і флеш-картки, і готові тестові завдання для перевірки знань, і змістовний Teacher's Book, який дає детальні рекомендації до кожного уроку і може замінити поурочні плани.

До навчально-методичного комплексу входять також: Student MultiROM , який заохочує дітей вивчати мову , Grammar Friends для кращого вивчення граматики, і Readers з цікавими історіями.

Навчально-методичний комплекс Family and Friends перетворює процес навчання у веселу гру. Можна багато говорити про його переваги, але головне це те, що він дає хороші результати.

 

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети