У рамках проекту «Reading for Pleasure» відбувся семінар-практикум для учнів гімназії № 179 м. Києва

Воскресенье, 16 Марта 2014 10:36
Оцените материал
(1 Голосовать)

Cемінар-практикум для учнів гімназії  179 м Києва

З метою розширення знань з англійської мови та поглиблення інтересу до предмету в гімназії №179 м. Києва проведено «Тиждень іноземної мови». Вчителі кафедри організували ряд цікавих заходів, серед яких і практикум-семінар для учнів, проведений компанією «Орфей Україна».

Заняття було присвячене темі «Reading for Pleasure», методист спробувала переконати, що читати англійською можна не лише тому, що це - потрібно, а і для задоволення. Для цього просто потрібно обрати книгу за власним вподобанням і насолоджуватися. А для того, щоб це ще й приносило результат, зручно ще й прослухати прочитане за допомогою додаткового диску, а пізніше обговорити зміст, проблему та ідею з друзями. Ці та багато інших завдань і вирішили учні під час семінару-практикуму. Доречі, слід відмітити, що в ході заняття дуже активними були не лише діти, а й вчителі гімназії, які допомагали учням влучним питанням, а в кінці уроку з задоволенням пограли з ними в веселу гру.

«Орфей Україна» щиро дякує всій кафедрі англійської мови гімназії та Левченко Ларисі Василівні, голові методичного об’єднання, зокрема, за організацію приємної зустрічі.


 

 

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети