Відбувся методичний семінар для вчителів англійської мови спеціалізованої школи №82 м. Києва

Четверг, 06 Марта 2014 13:29
Оцените материал
(1 Голосовать)

kiev scholl 82 11

Минулого тижня було проведено семінар для вчителів англійської мови в спеціалізованій школі № 82 м. Києва на тему: «Подолання мовного бар’єру на уроках англійської мови в старшій школі». Оскільки  головна мета вивчення  іноземної мови полягає у формуванні в учнів комунікативної компетенції, і  пріоритетним є саме комунікативний підхід до навчання, то це питання надзвичайно актуальне і потребує особливої уваги.

У ході семінару було розглянуто ряд важливих тем: шляхи підвищення мовної активності учнів на уроках англійської мови, взаємозв’язок говоріння з іншими видами мовленнєвої діяльності, основні види мовних ситуацій та способи їх створення. Крім того, вчителі разом з методистом обговорили методику роботи над помилками в усному мовленні, проаналізували психологічні аспекти, на які потрібно звертати увагу при навчанні говорінню.

Щиро дякуємо заступнику директора з навчально виховної роботи, Ростовій Інні Михайлівні, за організацію цього чудового заходу та всім вчителям англійської мови за активну участь. 


 

 

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети