Семінар-практикум за книгами по домашньому читанню для учнів школи №35 м.Києва

Пятница, 14 Февраля 2014 10:09
Оцените материал
(1 Голосовать)

Scholl-35.jpgНа цьому тижні в школі №35 м. Києва проводиться  тиждень англійської мови. Компанія «Орфей Україна» також приєдналася до такого цікавого заходу. 10 лютого для учнів школи відбувся семінар-практикум по темі «Reading for Pleasure».

У семінарі взяли участь учні 8-А класу та вчителі кафедри англійської мови.

Під час практичного заняття учні поглибили власні знання з предмету, розширили словниковий запас, одержали змогу обговорити проблемні питання сучасного світу, а також, трохи розважилися, погравши в захоплюючу гру.  Вчителі ж обмінялися досвідом викладання іноземної мови та цікавими ідеями для уроку. 

Черговий раз ми переконалися, що сучасна молодь, наперекір загальноприйнятій думці, все-таки цікавиться читанням. Особливо, якщо активні, прогресивні вчителі надихають, задаються питанням, що підібрати, щоб викликати інтерес до книги, використовують цікаві методи та прийоми роботи над текстом. 

Щиро вдячні вчителям Тетяні Аркадіївні Ткаченко та Ользі Анатоліївні Кобилянській за організацію чудової зустрічі. Сподіваємося, що подібні заходи стануть доброю традицією та приноситимуть задоволення і вчителям, і учням і надалі.

 


Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети