Відбувся семінар по домашньому читанню для вчителів спеціалізованої школи №254 м. Києва

Понедельник, 13 Января 2014 13:03
Оцените материал
(2 голосов)

Scholl-254У рамках проекту «Reading for Pleasure» компанія Орфей Україна продовжує проведення методичних семінарів для вчителів загальноосвітніх закладів. 9 січня 2014 року пройшов семінар у спеціалізованій школі №254 м. Києва.

 

 

 У ході семінару було обговорено багато цікавих питань: що читають сучасні школярі, які книги обрати, щоб зацікавити молодь, як методично правильно організувати роботу по домашньому читанню...

Приємно відмітити, що в школі працюють активні, прогресивні вчителі, які роблять все, щоб забезпечити всесторонній розвиток учнів. Окрім роботи з цікавими інтерактивними підручниками, педагоги систематично проводять уроки з домашнього читання, знайомлять з культурою та традиціями країн, мову яких вивчають.

По закінченню семінару всі вчителі отримали сертифікати участі, а найактивніші учасники одержали подарунки від компанії.

«Орфей Україна» щиро дякує всім вчителям школи за участь у семінарі та, зокрема, голові методоб’єднання вчителів іноземної мови, Золотарьовій Олені Вікторівні, за організацію цієї приємної зустрічі.

 


Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети