«Виховуємо інтерес до читання». Проведення літературних семінарів-практикумів для учнів шкіл м. Києва

Четверг, 26 Декабря 2013 13:44
Оцените материал
(3 голосов)

seminar-20-schooll.jpgУ рамках проекту «Reading for Pleasure» компанія «Орфей Україна» розпочала серію семінарів-практикумів за книгами для домашнього читання.

             18 грудня учні школи №20 та 19 грудня учні школи №202  мали змогу взяти участь  у цікавих практичних заняттях на тему: «Пірати Карибського моря».  Оскільки метою заходу було викликати у дітей інтерес до читання, то і заняття було інтерактивне, з елементами гри. Учні з задоволенням долучилися до дискусії «Проблема піратства в сучасному світі» та обговорили трилогію-фентезі «Пірати Карибського моря». 

Компанія щиро вдячна вчителям Клебанській Аллі Валеріївні (сш №20) та Полушкіній Євгенії Миколаївні (сш №202) за  організацію цих приємних зустрічей.  

Сподіваємося, що такі практикуми будуть сприяти створенню та розширенню читацького середовища, стимулюватимуть інтерес до пізнання нового та урізноманітнять вподобання юних читачів.

Запрошуємо всіх вчителів та учнів до участі в проекті.

Якщо Ви зацікавлені у проведенні такого семінару в вашому навчальному закладі,

звертайтеся за телефонами (050)462-21-01; 240-21-01, або надсилайте заявку на електронну адресу: orfey@orfey-ukraine.com

 


Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети