Підсумки конкурсу «Проектна робота Reading for pleasure»

Пятница, 20 Декабря 2013 15:19
Оцените материал
(9 голосов)

logo-winnersЗ 15 листопада  по 16 грудня 2013 року компанія «Орфей Україна» проводила конкурс на кращу проектну роботу за улюбленим художнім твором англійською мовою.

 Більше ста учнів 6-9 класів з різних куточків України надіслали свої роботи та отримали шанс стати переможцем нашого конкурсу. Усі матеріали були надзвичайно цікавими та оригінальними, ми отримали масу задоволення від їх перегляду. Найбільше вразило різноманіття робіт, це – і презентації Power Point, і мультфільми, і настільні ігри, і усні журнали, і матеріали ручної роботи, і кросворди та інші цікаві вправи.  

 

Переглянувши всі подані матеріали, журі конкурсу, нарешті, визначило переможців. Роботи було оцінено  у відповідності до критеріїв, зазначених в умовах конкурсу

   ?  титульний лист (з вказівкою свого прізвища та ім’я, класу, назви шкільного закладу; прізвища, ім’я та по-батькові керівника проектної роботи)

?  стислий опис твору (із зазначеним прізвищем автора та назвою)

?  художньо оформлений проект англійською мовою

?  перелік використаної літератури

?  заповнена анкети Reading Survey

Настав час оголосити переможців! У такому розмаїтті робіт неможливо виділити лише кількох кращих учасників. Тож, Відмінний результат одержують 9 учнів з різних учбових закладів України:

1.jpg

Баланюк Анастасія

м. Бар,

школа №2, 5-А клас.

Керівник проектної роботи: 

Баланюк Олена Петрівна

 
2.jpg  

Дерев'янко Микита

м. Лисичанськ,

ліцей, 8-Г клас.

Керівник проектної роботи:

Гарбуз Аліна Юріївна

3.jpg  

Кардач Яніта

м. Кіровоград,

школа №32, 8-А клас.

Керівник проектної роботи:

Решетняк Ірина

4.jpg  

Неня Валерія

м. Кіровоград,

школа №31, 7-А клас.

Керівник проектної роботи: 

Дика Світлана Михайлівна

5.jpg  

Пасічна Анастасія

м. Коростишив

школа №5, 8-В клас.

Керівник проектної роботи:

Руда Ольга Федорівна

6.jpg  

Помігуєва Таня

м. Прилуки,

гімназія №1, 6-А клас.

Керівник проектної роботи: 

Солдатенко Валетнина Володимирівна

7.jpg  

Сторож Богдан

м. Бар,

школа №2, 7-А клас.

Керівник проектної роботи: 

Рябуха Ніна Анатоліївна

8.jpg  

Ушакова Анна

м. Кіровоград,

школа №14, 7-А клас.

Керівник проектної роботи:

Щербакова Наталія Миколаївна

9.jpg  

Чумаченко Аліна

с. Лисичанське,

ЗОШ, 7 клас.

Керівник проектної роботи:

Гарбуз Аліна Юріївна

 


Основною метою конкурсу було формування інтересу до читання, тому всі вони отримують у подарунок цікаву книгу для домашнього читання з аудіо диском та зможуть прочитати її протягом зимових канікул.

 Добрий результат показали 26 учасників. Усі вони теж отримують можливість прочитати захоплюючу книгу англійською мовою.

 Крім того, всі учасники конкурсу отримують сертифікати участі та карти Великобританії у подарунок!

 Дуже дякуємо учасникам конкурсу за виявлений інтерес, за цікаві ідеї та втілення творчих задумів. Окремо висловлюємо подяку всім вчителям за те, що виховуєте любов до читання у сучасних школярів, розвиваєте творчі здібності, вміння і навички розуміння та аналізу тексту. Сподіваємося, після проведення конкурсу,  більше дітей буде отримувати задоволення від читання як рідною, так і англійською мовою!

 


 

Результати анкетування Reading Survey:

 

Are you a bookworm?

 Компанією «Орфей Україна» було проведено анкетування учнів 6-9 класів з метою виявлення читацьких уподобань сучасних школярів.

 В ході проведеного дослідження було виявлено 3 категорії читачів, і отримані наступні підсумки:

 ? найбільша кількість учасників набрала від 8 до 14 балів, що становило 50% від загальної кількості, і потрапила в категорію Book Bee.

 ? друга група учасників набрала від 16 до 22 балів. Це становило 35,3% від загальної кількості тих, хто прийняв участь в анкетуванні. Вони потрапили до категорії  Book Bug.

 ? в третю, найменшу групу, потрапили учасники, які набрали від 25 до 33 балів, що становило 14,7%. Вони опинились в категорії  Bookworm.

 Ви можете ознайомитися з описом категорії читачів, до якої ви відноситесь, і  скористатися нашими рекомендаціями, щоб підвищити свій читацький статус.

 0–15 Book Bee

Ви мало читаєте книг для задоволення, тому що ви, можливо, витрачаєте багато часу для підготовки домашнього завдання, хоча ви, здається, читаєте журнали, газети, статті з Інтернету і таке інше.

Чому б вам не спробувати почитати книгу з серії Penguin Readers? Можливо вона вам сподобається,  і це стане вашим новим хобі!

А також це, однозначно, покращить ваші знання з англійської мови.

 16–23 Book Bug

Ви читаєте досить багато книг для задоволення, хоча ви надаєте перевагу фактичному і документальному матеріалу, а не художній літературі. Вам потрібно читати більше книг різних жанрів. Колекція книг Penguin Readers допоможе вам визначитися і зробити правильний вибір.

 24+ Bookworm

Читання – ваше хобі! Ви не тільки багато читаєте, а ще й любите розповідати і ділитися інформацією про прочитане. Ви віддаєте перевагу різним жанрам художньої літератури, хоча ви також любите читати і інші матеріали. Серія книг  Penguin Readers може вам запропонувати багато цікавого і захоплюючого і задовольнить ваші найвибагливіші смаки.

  

Компанія «Орфей Україна» пропонує вам скористатися чудовою нагодою до свят і зробити собі чи своїм друзям прекрасний подарунок – книгу з серії Penguin Readers.

 

 

3 комментарии

 • Комментировать Олеся Среда, 25 Декабря 2013 13:02 написал Олеся

  Скажіть, будь ласка , де і як забрати сертіфікати і карти !
  Дякую!

 • Комментировать Настя Среда, 25 Декабря 2013 07:21 написал Настя

  как узнать кто получил "добрый" результат?

 • Комментировать С.М. Дика Вторник, 24 Декабря 2013 11:06 написал С.М. Дика

  Хочу подякувати видавництву «Орфей-Україна» за цікаву та креативну ідею проведення в школах України проекту “Reading for Pleasure”. Цей проект спонукав навіть учнів, які не дуже захоплюються вивченням англійської мови, самостійно прочитати твір англійською мовою. І це було за власним бажанням, а не тому, що задано з домашнього читання. Хай не всі мої учні змогли створити свої проекти на високому рівні, але було приємно бачити, що вони з бажанням і захопленням читають твори, які самі для цього обрали. Діти не тільки читали, а й задумувались над змістом прочитаного, намагаючись передати основні ідеї 10-12 реченнями. Це було непросте, але в той же час захоплююче завдання для них.

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети