Орфей Україна у Кіровограді

Вторник, 26 Ноября 2013 09:33
Оцените материал
(3 голосов)

1

    22 листопада у місті Кіровоград компанією «Орфей Україна» було проведено семінар на тему: «Виховуємо любов до читання на уроках англійської мови». 

Зустріч відбулася на базі гімназії імені Тараса Шевченка за підтримки міської Асоціації вчителів англійської мови та міського методиста Світлани Юріївни Бондаренко.

 

У роботі семінару взяли участь більше 50 вчителів з різних шкіл міста та району.  А гостинно привітали всіх учасників голова міської Асоціації вчителів англійської мови Наталія Григорівна Гаращенко та директор гімназії імені Тараса Шевченка Галина Георгіївна Война.

Питання, що розглядалося на семінарі, надзвичайно актуальне. Адже в наш час молодь часто надає перевагу віртуальному світові відеоігор, і, нажаль, мало хто поринає у світ своєї власної фантазії під час читання книг. Методист компанії, Олена Судакова, порадила, як правильно підібрати книги з домашнього читання, які б відповідали інтересам та можливостям учнів. У ході семінару було розглянуто багато методів та прийомів роботи з текстом, які пробуджують  інтерес школярів, виховують любов до читання.

Приємно відзначити, що вчителі Кіровограда дуже активні та дійсно турбуються про розумовий та духовний розвиток своїх учнів. Так, семінар був справді діалогом, а  представники деяких шкіл вже протягом зустрічі виявили бажання брати участь у конкурсі «Проектна робота ‘Reading for Pleasure’». За проханням вчителів додатково було проведено майстер-клас по початковій школі, на якому дорослі змогли теж трохи пограти та відчути себе дітьми.

Усі учасники семінару  одержали сертифікати участі та з радістю занурилися в атмосферу свята: зустрілися з колегами та отримали задоволення від спілкування. Семеро учасників стали переможцями розіграшу призів. Усіх гостей гімназії Асоціація вчителів пригостила ароматним чаєм та солодощами.

Компанія «Орфей Україна» щиро дякує міській Асоціації вчителів англійської мови, гімназії імені Тараса Шевченко та Гаращенко Наталії Григорівні особисто за те, що зробили цю приємну зустріч можливою.Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети