(044)240-21-01 phone logo

Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 854

Відгук на НМК «New Let’s Learn English» видавництва «Longman»

Автор 
Оцените материал
(4 голосов)

vIdguk-na-nmk-new-lets-learn-english-vidavnitstva-longman-1Григоренко Юлія Борисівна
Вчитель англійської мови Решетилівської ЗОШ І ступеня
с-ще Решетилівка
Полтавська обл.

На уроці англійської діти повинні займатися не однією діяльністю, а виконувати цілий комплекс: вивчити літери, навчитися читати та розуміти прочитане, навчитися писати, вивчити цифри , вміти читати приклади, вміти спілкуватися між собою, висловлювати власну думку! І це все вміти робити на зовсім незнайомій мові і лише на уроці тривалістю 40 хвилин!!!

Першим помічником учителя у процесі навчання іноземній мові є підручник або навчально-методичний комплекс. Викладаючи англійську мову у початковій школі я з колегами зіткнулися з проблемою, що у підручниках з англійської мови українських авторів не зовсім враховані вікові особливості учнів, не комплексно поданий матеріал, і самого матеріалу надзвичайно багато. Цю проблему ми вирішили, коли увагу свою звернули на НМК британського видавництва. У виборі підручників керувалися відповідністю їх до чинної програми з англійської мови, структурою викладу матеріалу і, звичайно, ціною.

Нашим вибором став НМК «New Let’s Learn English» видавництва «Longman». Спочатку спробували працювати з даними підручниками у 3 та 4 класах, коли діти вже мають навички письма і читання, але зараз працюємо вже з 1 класу.

НМК «New Let’s Learn English» складається з розділів, в кожному з яких подається новий лексичний матеріал. Завдяки структурі підручників та робочих зошитів, зі словами, що подані в першому уроці розділу, маємо змогу не тільки познайомити учнів, але й гарно їх закріпити. Кожен розділ ми опрацьовуємо 4-5 уроків. Під час ознайомлення учнів з новими словами (А) слухаємо їх і аудіо записі, закріплюємо правильну вимову, вчимося читати, складаємо речення із словами, описуємо малюнки. Під час перевірки вивчених слів, обов’язково пишемо диктанти. Доцільним є те, що весь граматичний матеріал подається на основі вивчених слів, без правил, шляхом багаторазового вживання структур-зразків. Намагаємось, щоб учні самі дійшли висновку щодо утворення та застосування того чи іншого граматичного матеріалу (В). Для кращого засвоєння та осмислення граматики використовуємо матеріали посібників “Round-up”.

«Fun Reading» (С) дуже подобається дітям, тому що вони читають та розігрують в ролях цікаві, захоплюючі тексти з життя їх однолітків. Після прослуховування текстів у записі діти намагаються читати виразно та правильно інтонувати речення. Перевірити розуміння прочитаного допомагають різноманітні завдання: “Right or wrong” “Look and choose”, “Put tick or cross”, “Read and match”, “Fill in the blanks” (D, E).

Після роботи над трьома розділами підручник і зошити містять матеріали для закріплення здобутих знань. Вчитель має змогу виявити прогалини у знаннях дітей, а діти, в свою чергу, допрацювати матеріал. Коли опрацьовуємо матеріал «Revision» ми практикуємо роботу над проектами, під час яких діти застосовують здобуті знання на практиці.

Підручник та робочий зошит НМК «New Let’s Learn English» просто знахідка для сучасного вчителя. Коли дітям цікаво і легко на уроці, то й знання засвоюються без особливих зусиль.

vIdguk-na-nmk-new-lets-learn-english-vidavnitstva-longman-1Баран Юлія ( учениця 3-А класу): Мені дуже подобається працювати із нашими підручниками і зошитами. Підручники містять багато яскравих малюнків, які допомагають краще запам’ятати слова. Я дуже люблю вивчати нові слова, тому іноді опрацьовую їх самостійно наперед.

 

 

 

 

 

vIdguk-na-nmk-new-lets-learn-english-vidavnitstva-longman-2

Божко Владислав (учень 4- В класу): Я не дуже люблю читати. І часто вчителька вимагає від мене виразного читання. Щоб краще підготуватися до читання, я неодноразово прослуховую аудіо записи текстів і намагаюся правильно інтонувати прочитане. І це в мене виходить!

 

 

 

 

 

vIdguk-na-nmk-new-lets-learn-english-vidavnitstva-longman-3

Гнідько Оксана (мама учнів 3-А класу): Мої діти вже третій рік вивчають англійську мову і два роки працюють за НМК «New Let’s Learn English». Мені зараз дуже зручно проконтролювати, які слова та граматичний матеріал повинні знати мої діти. Всі завдання зрозумілі як дітям, так і батькам, навіть, якщо вони записані англійською мовою

 

 

 

 

 

vIdguk-na-nmk-new-lets-learn-english-vidavnitstva-longman-4Робота над проектом “English speaking world”

 

 

 

 

 

 

vIdguk-na-nmk-new-lets-learn-english-vidavnitstva-longman-5

Робота над проектом “Sport ”

 

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети