(044)240-21-01 phone logo

Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 710

Відгук на матеріали Британської Ради

Автор 
Оцените материал
(7 голосов)

vIdguk-na-materIali-britanskoyi-radi-1Мазур Ірина Миронівна,
учитель англійської мови Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1,
спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

 

Добірка матеріалів для вчителів англійської мови, яка підготовлена за матеріалами Британської Ради, містить три навчальні посібники: “Word on the Street”, “Teaching English Radio”, “Learn English Kids”.

Навчальний посібник “Word on the Street” пропонує вивчення англійської мови та культури на основі телепрограми “Word on the Street”. Посібник забезпечує соціокультурний компонент мовної освіти та створює контекст для ефективного формування комутативної компетенції учнів. “Word on the Street” – це десять півгодинних епізодів, знятих у Британії на теми, які є цікавими для молоді: покупки, традиції, відпочинок, їжа, подорож по Британії. Дві частини посібника-брошури та СД містять різнотипові завдання до кожного з епізодів, які слід виконувати перед, під час і після перегляду (чи прослуховування) кожного розділу.

vIdguk-na-materIali-britanskoyi-radi-2

Пропоновані завдання спрямовані на пізнавальну діяльність учнів, на розв’язання певних проблемних ситуацій, на вдосконалення фонологічного, лексичного та граматичного компонентів мовної компетенції. Вони є доступними і цікавими. Серед завдань є такі, що знайомі учням та нові для них: поєднати дві колонки, поставити питання чи відповісти на пропоновані, вставити слова у пропуски, визначити правду чи неправду, знайти додаткову інформацію чи порівняти зі своєю країною і т.д. Програма пропонується для використання навчання англійської мови у 9-11 класах, рівень В1-В2.

 

Навчальний посібник “Teaching English Radio” містить серію радіопрограм для вчителів англійської мови. Посібник надає рекомендації щодо використання інтерв'ю, які записані в декількох країнах. Дві серії містять по 12 радіопрограм. Це – інтерв’ю вчителів і записи з класів у кількох різних країнах. У книжці детально описані сцени, що є у кожній програмі, надаються цитати діалогів, описуються враження вчителів щодо кожної теми та пропонуються завдання для усного та писемного мовлення. Посібник містить рекомендації для групової, парної та індивідуальної роботи на уроці. Завдяки аудіо матеріалу учні матимуть можливість розвивати уміння сприймати на слух англійську мову та удосконалювати власні мовленнєві вміння. Усі завдання допомагають вдосконалити навички спілкування іноземною мовою.

До посібників “Word on the Street” і “Teaching English Radio” додано аудіо диски. Якщо на уроці немає можливості скористатися відео ресурсами Британської Ради он-лайн, то вони є досить важливим компонентом навчальної діяльності. Негативним моментом є те, що це саме аудіо, а не відео диски, тобто учні тільки чують поданий матеріал, не маючи змоги поринути у реальний світ пропонованої подорожі.

“Learn English Kids” – це сайт для найменших дітей, які вивчають англійську як іноземну мову. Він насичений різноманітними іграми, захоплюючими завданнями та історіями. Дітям пропонуються вірші, пісні, загадки, кросворди. Це чудовий засіб для опанування мовними навичками, як лексичними, так і граматичними та фонетичними.

Щоб не загубитись у розмаїтті матеріалу, вчителям пропонується посібник-путівник сайтом, у якому розповідається про те, де можна знайти потрібний матеріал, з посиланнями на відповідну сторінку сайту. Додатком також є тематика спілкування з врахуванням мовленнєвих функцій та лексичної компетенції.

Пропоновані навчальні засоби можна використовувати як безпосередньо на уроках, так і на факультативних заняттях. Вони містять різноманітні та оригінальні завдання різного ступеня складності, які логічно поєднані одне з одним; проілюстровані схемами і таблицями. Учитель має можливість використовувати зразки уроків або складати власні на основі запропонованих, обираючи рівень складності та об’єм вправ.

Рекомендації щодо вивчення іноземної мови школярів на основі матеріалів Британської Ради дають можливість оволодівати новими знаннями, розвивати інтелектуальні здібності та творчий потенціал учнів. Вони є вагомим помічником для вчителів, які хочуть урізноманітнити свою роботу, прагнуть вдосконалити форми і методи підготовки до уроків та отримати цінні поради носіїв мови.

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети