(044)240-21-01 phone logo

Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 623

Відгук на НМК Solutions Intermediate 2nd Edition, Oxford University Press

Автор 
Оцените материал
(10 голосов)

vIdguk-na-nmk-solutions-intermediate-2-edition-oxford-university-press

Гук Христина Юріївна
ЗОШ №3, м. Львів

Я хочу поділитися своїми враженнями від роботи з підручником Solutions Intermediate 2nd edition видавництва Oxford University Press у 9 класі середньої загальноосвітньої школи.

Підручник Solutions Intermediate є, на мою думку, найкращим для вчителя англійської мови. В чому ж його переваги?

1.Чітка структура. Підручник поділений на розділи, де окремо виділені теми для опрацювання лексики, граматики, письма, говоріння та аудіювання.

2.Vocabulary. Лексичний матеріал відповідає кожній темі. Слова є досить цікавими та загальновживаними у повсякденному мовленні. За допомогою відповідних вправ учні можуть закріпити та перевірити свої знання. Крім цього в підручнику додано Vocabulary Builder, де також є багато цікавих вправ на засвоєння лексики.

3.Grammar. Відомо, що учні найбільше не люблять вчити граматику, тому що вважають її надто складною та нудною. Але в цьому підручнику за допомогою зрозуміло викладених правил та доступних прикладів вони легко та швидко запам’ятовують граматичні конструкції та із задоволенням виконують різноманітні вправи.

4.Теми для Speaking та Writing є досить цікавими та актуальними.

5.Ukrainian Page. Великою перевагою підручника є наявність українознавчого матеріалу, що допомагає краще вивчити і більше дізнатися про Україну.

6.Teacher?s Book. У книжці для вчителя подано матеріали про те, як працювати на уроці, що може повністю заміняти плани уроків. Крім цього, тут є додаткова інформація про історичні постаті, пам’ятки культури чи просто певні цікавинки.

7.Word list. Окремим приємним доповненням є міні словничок з поданою транскрипцією, що досить полегшує роботу учня у пошуку невідомих слів. Єдине завдання – це просто записати переклад потрібного слова.

8.CD-ROM. До підручника додаються диски. Також учні мають можливість виконувати завдання, що пов’язані зі слуханням у друкованому зошиті. А нам відомо, що досконале вивчення іноземної мови без можливості почути і зрозуміти носія мови є неможливим.

9.Test Bank MuliRom. Наявність готових тестових завдань значно полегшує роботу вчителя. Особливо коли вони є на диску у форматі Word.

10.iTools. Наявність у вас інтерактивної білої дошки чи навіть проектора заохотить учнів що активнішої праці на уроці. Робота з комп’ютером – це цікаво і сучасно.

Про роботу з Solutions можна говорити досить довго і постійно знаходити все нові та нові переваги. Але найкраща оцінка підручнику – це задоволення та прагнення вчитися учнів. І я вважаю, що знання та зацікавлення моїх учнів є підтвердженням тому, що я обрала правильний підручник.

Оставить комментарий

Издательства

Рассылка

Подпишитесь на нашу рассылку

Корректор

Если Вы вдруг найдёте ошибку на нашем сайте, выделите её и нажмите клавиши Shift+Enter чтобы сообщить нам об этом. 

Социальные сети